O nás

1. jazyková škola

1. jazyková škola ÚO vznikla v roce 2001 s cílem uspokojit vzrůstající poptávku po výuce anglického jazyka. Škola se  postupně rozvíjela do dnešní podoby, kdy nabízí nejen výuku a služby spojené s anglickým, ale také s německým, ruským, španělským a francouzským jazykem.

V současnosti disponujeme čtyřmi plně vybavenými učebnami v Ústí nad Orlicí obsahující bezdrátové připojení na internet a audio-projekční techniku. 

Svým studentům se snažíme vytvořit neformální, přátelské prostředí a důrazem na malé 4 – 6 členné skupiny podporovat individualitu každého studenta. Pro naši školu pracují rodilí mluvčí, kteří přirozeně doplňují didaktickou a profesní znalost českých lektorů o komunikativní složku a tvořivé psaní.

Naše jazyková škola již od roku 2010 pořádá letní příměstské a sportovně-jazykové tábory, které se setkávají s velkým ohlasem!

Naší ambicí bylo a je stát se spolehlivým protějškem široké veřejnosti, firmám a institucím a v neposlední řadě poskytnout žákům a studentům možnost rozvoje v jednotlivých jazycích formou přípravy k mezinárodním certifikátům, nyní již jako autorizovaný partner Evropského centra jazykových zkoušek Cambridge English (licenční číslo centra CZ050).

Jazykové kurzy

Nabízíme výuku pěti cizích jazyků v přátelském prostředí vhodném pro začátečníky i pokorčilé.

Jazykové zkoušky

Připravíme Vás na zkoušky Cambridge English. Zároveň se můžete nechat otestovat u nás!

Letní tábory

Pořádáme příměstské a letní tábory pro všechny holky i kluky, kteří se nechtějí o prázdninách nudit!

Ať už máte jakýkoliv dotaz týkající se školy, kurzů či táborů, napište nám!

Přejít nahoru