Letní tábory

Naše jazyková škola každoročně pořádá Letní příměstské tábory a Letní sportovně-jazykový tábor

Tyto tábory s dlouholetou tradicí nejsou určeny pouze pro děti, které jsou studenty naší školy, ale pro všechny bezvadné holky a kluky, kteří se nechtějí o prázdninách nudit.

Tábory jsou plné zábavných aktivit s originálním tématickým programem od budíčku do večerky.. Na táborech je vždy přátelská atmosféra ve skvělém kolektivu vedoucích a dětí. 

1. turnus (8. - 12. července 2024)
JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!


JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!

Cena: 3 200,- Kč

2. turnus (15. - 19. července 2024)

Registrace je otevřená od 16. 1. do 30. 6. 2024

Cena: 3 200,- Kč

Těší se na Vás Renata a Milan Pošepní a naši milí instruktoři.

Horní Jelení (24. - 30. srpna 2024)

Registrace je otevřená od 11. 2. do 30. 6. 2024

Cena: 5 600,- Kč

Těší se na vás Renata a Milan Pošepní a naši milí instruktoři

Dobrý den, paní Pošepná,

moc Vám děkujeme za veškerou týdenní starostlivost. Nejen Vám, ale i manželovi. Anežka si tábor moc užila a my s ní, když vyprávěla o všech vašich akcích, hrách a my to potom sledovali prostřednictvím fotek. Slovy Anežky TÁBOR BYL BOŽÍ.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za minulý týden a přejeme spoustu šikovných a spokojených dětí i tento týden.

Taťána Auxtová, 2022

Dobrý den Pošepní,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za veškerou péči, kterou jste nám věnovali při letošním táboře.

Počínaje vystavením faktury, přes velkou starostlivost na táboře a fotkami konče. Opět to byl perfektně připravený tábor, který byl propracován do nejmenšího detailu. Náš Honza byl nadšený, ostatně jako každý rok, a po příjezdu jen vypravoval a vypravoval a vypravoval. Oči mu zářily spokojeností a to je pro mě jako pro maminku největší dar. 

Velmi Vám děkujeme a přejeme Vám i nadále spoustu spokojených dětí a rodičů, ale hlavně Vám v současné době přejeme zasloužený odpočinek. 

Taťána Auxtová, 2021

Dobrý den paní Pošepná,

děkuji za zaslání.

Dcera byla opět nadšená, ještě by prý týden klidně vydržela. Takže díky, že děláte už tolik let skvělou práci.

Přeji hezký zbytek prázdnin a pokud možno pohodový zbytek roku.

Jana Havlová, 2021

Dobrý večer, 

děkujeme za úžasný tábor, který si s Vámi Rendik mohl užít. Přijel absolutně nadšený. Tábor byl plný skvělých zážitků, které nám postupně vypráví a my jen koukáme, jak jste to všechno mohli stihnout. 

Píšete, že máme děti vychované a hodné. A my  si celý týden říkali jestli ten náš kluk v tom super věku moc  nevzdoruje, což se doma teď občas  stává.

Ještě jednou moc za vše děkujeme, a v září se těšíme na další výuku u Vás ve škole. 

Barnetovi, 2021

Dobrý den paní Pošepná.

Děkujeme za další úžasný tábor, Karolínka si ho moc užila, má spoustu zážitků a už se těší na příští rok.Fotky jsou krásné a každý den, jsme se těšili na nové.

Jste všichni skvělí a máte tábory vždy perfektně propracované a děti jsou nadšené.

Ještě jednou moc děkujeme a my se budeme těšit na září.

Užívejte zbytek prázdnin a brzy na viděnou.

Zdrahalovi, 2021

Dobrý den,

ráda bych Vám Všem poděkovala. Denis opět přijel s tím, že by si tábor protáhnul ještě minimálně do konce prázdnin.

Doufám, že se moc neprojevoval - netušila jsem, že období puberty bude tak náročné.

Přeji krásný zbytek volna a hodně sil v následujícím školním roce.
Příští rok na viděnou.

Petra Kubalová, 2021

Drazí Pošepní,
jelikož naše Adélka k vám - do vaší školy - chodí již od 4 let (dnes jí je 11) je nadmíru jasné, že je spokojená a to tedy je!

Zrovna u ní je to jednoznačné, pokud se jí někde či někdo nelíbí – dá to najevo a přestává do kroužku chodit! Toto ale není Váš případ. Vy jste ji zaujali komplet celá rodina a to vaším přístupem. Co se lekcí týče má od mala Renču – to je zlatíčko, svým úsměvem a porozuměním ji musí milovat doslova každý. Zábavnou formou angličtiny, písničkami dává dětem víc než jen strohá slovíčka angličtiny.

Příměstské tábory – pamatuji si dodnes Adélce byly čerstvě 4 roky a já se vás ptala zda ji vezmete. Byl to risk, přeci jen byla malá. Obavy byly, aby zvládla vaše výlety po okolí… Zvládla a vy s ní. A co z toho plyne? Že již 7. rokem k vám chodí - v podstatě celý rok se těší až to přijde a bude moci s vámi zažít mnoho zážitků, výletů, her a objevovat krásy našeho okolí – je šťastná, spokojená a o to jde. Také s vámi jezdí na vaše pobytové tábory – to je teprve vzrůšo, vždy se těší. Přijede vždy nadšená – jen zklamaná, že už to končí a bude muset zase rok na vše čekat.

I v letošním tzv. "divném roce" jste vše zvládli za nás na výbornou – ihned jste přešli na online výuku a snažili se předat dětem informace touto formou a neusnout na vavřínech. Jak se říká spokojené dítě = spokojený rodič- A to my jsme! Vám patří velké díky za vše, to co pro děti děláte – jak jim vše dokonale připravujete.

Přejeme Vám hodně sil, zdraví a hlavně chuť do dalších let – protože naše Adélka se Vás jen tak nevzdá.

Votočkovi, 2020

Milí Pošepní,

děkujeme tímto nejen za fotodokumentaci aktivit Vašeho tábora, ale především za ochotu věnovat osobní čas v tomto případě našemu dítěti.
Myslíme, že jeho velká spokojenost je pro Vás tou správnou
pochvalou.

Pernicovi

Milí Pošepní,

holky přijely nadšené, už v SMS psaly, že je to super. Moc děkuji za vše, co jste pro děti dělali. Vážím si toho.

Pavlína Olšarová

Vážení Pošepní,

velice děkujeme za super fotky z tábora a také za to, že jste takoví, jací jste. Celou cestu do Brna mi Honza energicky vyprávěl zážitky, což u něj není vůbec běžné, když se chci něco dozvědět, musím využít doslova lstivou taktiku. Takže je mi jasné, že je víc než spokojený.

Program, který jste měli připravený, ohromil nás všechny.

Rozhodnout se v dnešní době pro tábor a trefit se hned napoprvé (s angličtinou) tam, kde je vše maximálně v pořádku, je prostě úžasné. Nejenže jsme doma klidně spali, ale náš syn se nám vrátil tak nadšený, že automaticky počítá už nyní s přihlášením na příští rok, což si samozřejmě mile rádi pohlídáme a přejeme si, aby jezdil pravidelně.
Jste naprosto úžasní!

Eva a Pavel Buchtovi + Honzík, Brno

Milí Pošepní,

děkuji za bezva týden, který jste pro děti opět připravili. Z Kubova vyprávění i z fotek je jasné, že si to s Vámi užily.

Líbí se mi Váš přístup, s jakým tábor vedete, přistupujete k dětem a vytváříte rodinnou atmosféru. Takže když jsem po shlédnutí fotek sedla k počítači s tím, že Vám aspoň touto cestou poděkuji... první, co mě napadlo, že Vám napíšu, že zdravím ,,Póša tátu a Póša mámu"

Petra Musilová

Vážení Pošepní,

velmi ráda bych Vám poděkovala za skvělý tábor se spoustou zajímavých aktivit. Náš Ládík se vrátil nadšený a se spoustou krásných zážitků. Moc Vám děkuji za laskavý přístup k dětem.

Petra Kalasová

Moc děkujeme za fotky a hlavně za skvělý tábor.

Adélka byla a ještě je nadšená a plná dojmů. Jsme rádi, že vedení tábora máte plně ve svých rukou a jde Vám to výborně. 

Zastoupil, Lanšperk

Vážení Pošepní,

chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za krásně prožitý týden našich dětí. Oba (Honza i Zuzka) byli na takovémto příměstském táboře poprvé a byli naprosto nadšení. Každý den se těšili na ten následující, a v pátek byli upřímně zklamaní, že už je konec. My dospělí zase oceňujeme krásně vymyšlený program a individuální kamarádský přístup všech vedoucích.

Honza chce k Vám chodit od září do kroužku angličtiny, takže věřím, že se nevidíme naposledy. Ještě jednou díky, přejeme krásné léto!

Martina a Miloš Žemličkovi

Vážení Pošepní,

chtěli bychom Vám jménem Natálky a Adámka ještě jednou poděkovat za nádherný týden. Jsme rádi, že jste udělali naše děti zase bohatší o plno zážitků, vědomostí a kamarádů. Byli s Vámi poprvé, ale určitě ne naposledy. Budeme se těšit zase za rok.

Moc Vám fandíme a určitě v tom pokračujte. Ještě jednou velké DÍKY.

Dana a Roman Diblíkovi, Jan Bednář

Dobrý den, vážení Pošepní,

chceme Vám moc poděkovat za letní tábor v Horním Jelení. Dětem se tam strašně líbilo, prý by hned jely zase.

Když jsme se jich zeptali, jestli se jim stýskalo (byly poprvé), doslova řekly, že se jim trošku stýskalo první den po příjezdu na tábor, pak na to prý ,,neměly čas myslet". Byly plné dojmů a zážitků, nejvíce vyprávěly o noční hře a koupališti v Pardubicích. Děkujeme zvláště za laskavý osobní přístup.

Žemličkovi

Milí Pošepní,

chci Vám moc poděkovat za tábor, Tereza byla opět nadšená a už se těší za rok. Vaše rodina a přátelé jste úžasný tým, který opakovaně připraví nabitý a zábavný program. Máte můj velký obdiv, vím jak je těžké zaujmout dnešní děti.

U videí jsme se výborně bavili a zároveň žasli nad kreativitou a technickou úrovní. Do nového školního roku Vám přeji hodně elánu, nápadů a spokojených studentů.   

Kamila Náglová

Přejít nahoru