Letní tábory

Naše jazyková škola každoročně pořádá Letní příměstské tábory a Letní sportovně-jazykový tábor

Tyto tábory s dlouholetou tradicí nejsou určeny pouze pro děti, které jsou studenty naší školy, ale pro všechny bezvadné holky a kluky, kteří se nechtějí o prázdninách nudit.

Tábory jsou plné zábavných aktivit s originálním tématickým programem od budíčku do večerky.. Na táborech je vždy přátelská atmosféra ve skvělém kolektivu vedoucích a dětí. 

Registrace je otevřená od XX. XX. do XX. XX. 2020

Registrace je otevřená od XX. XX. do XX. XX. 2020

Zpětná vazba od rodičů

Milí Pošepní,

děkujeme tímto nejen za fotodokumentaci aktivit Vašeho tábora, ale především za ochotu věnovat osobní čas v tomto případě našemu dítěti.
Myslíme, že jeho velká spokojenost je pro Vás tou správnou
pochvalou.

Pernicovi

Milí Pošepní,

holky přijely nadšené, už v SMS psaly, že je to super. Moc děkuji za vše, co jste pro děti dělali. Vážím si toho.

Pavlína Olšarová

Vážení Pošepní,

velice děkujeme za super fotky z tábora a také za to, že jste takoví, jací jste. Celou cestu do Brna mi Honza energicky vyprávěl zážitky, což u něj není vůbec běžné, když se chci něco dozvědět, musím využít doslova lstivou taktiku. Takže je mi jasné, že je víc než spokojený.

Program, který jste měli připravený, ohromil nás všechny.

Rozhodnout se v dnešní době pro tábor a trefit se hned napoprvé (s angličtinou) tam, kde je vše maximálně v pořádku, je prostě úžasné. Nejenže jsme doma klidně spali, ale náš syn se nám vrátil tak nadšený, že automaticky počítá už nyní s přihlášením na příští rok, což si samozřejmě mile rádi pohlídáme a přejeme si, aby jezdil pravidelně.
Jste naprosto úžasní!

Eva a Pavel Buchtovi + Honzík

Brno

Milí Pošepní,

děkuji za bezva týden, který jste pro děti opět připravili. Z Kubova vyprávění i z fotek je jasné, že si to s Vámi užily.

Líbí se mi Váš přístup, s jakým tábor vedete, přistupujete k dětem a vytváříte rodinnou atmosféru. Takže když jsem po shlédnutí fotek sedla k počítači s tím, že Vám aspoň touto cestou poděkuji... první, co mě napadlo, že Vám napíšu, že zdravím ,,Póša tátu a Póša mámu"

Petra Musilová

Vážení Pošepní,

velmi ráda bych Vám poděkovala za skvělý tábor se spoustou zajímavých aktivit. Náš Ládík se vrátil nadšený a se spoustou krásných zážitků. Moc Vám děkuji za laskavý přístup k dětem.

Petra Kalasová

Moc děkujeme za fotky a hlavně za skvělý tábor.

Adélka byla a ještě je nadšená a plná dojmů. Jsme rádi, že vedení tábora máte plně ve svých rukou a jde Vám to výborně. 

Zastoupil

Lanšperk

Vážení Pošepní,

chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za krásně prožitý týden našich dětí. Oba (Honza i Zuzka) byli na takovémto příměstském táboře poprvé a byli naprosto nadšení. Každý den se těšili na ten následující, a v pátek byli upřímně zklamaní, že už je konec. My dospělí zase oceňujeme krásně vymyšlený program a individuální kamarádský přístup všech vedoucích.

Honza chce k Vám chodit od září do kroužku angličtiny, takže věřím, že se nevidíme naposledy. Ještě jednou díky, přejeme krásné léto!

Martina a Miloš Žemličkovi 

Vážení Pošepní,

chtěli bychom Vám jménem Natálky a Adámka ještě jednou poděkovat za nádherný týden. Jsme rádi, že jste udělali naše děti zase bohatší o plno zážitků, vědomostí a kamarádů. Byli s Vámi poprvé, ale určitě ne naposledy. Budeme se těšit zase za rok.

Moc Vám fandíme a určitě v tom pokračujte. Ještě jednou velké DÍKY.

Dana a Roman Diblíkovi, Jan Bednář

Dobrý den, vážení Pošepní,

chceme Vám moc poděkovat za letní tábor v Horním Jelení. Dětem se tam strašně líbilo, prý by hned jely zase.

Když jsme se jich zeptali, jestli se jim stýskalo (byly poprvé), doslova řekly, že se jim trošku stýskalo první den po příjezdu na tábor, pak na to prý ,,neměly čas myslet". Byly plné dojmů a zážitků, nejvíce vyprávěly o noční hře a koupališti v Pardubicích. Děkujeme zvláště za laskavý osobní přístup.

Žemličkovi 

Milí Pošepní,

chci Vám moc poděkovat za tábor, Tereza byla opět nadšená a už se těší za rok. Vaše rodina a přátelé jste úžasný tým, který opakovaně připraví nabitý a zábavný program. Máte můj velký obdiv, vím jak je těžké zaujmout dnešní děti.

U videí jsme se výborně bavili a zároveň žasli nad kreativitou a technickou úrovní. Do nového školního roku Vám přeji hodně elánu, nápadů a spokojených studentů.   

 

Kamila Náglová