Tomáš Hortlík

V 1. Jazykové Ústí nad Orlicí navštěvuji jazykové kurzy již 6 let. Do hodin Mgr. Milana Pošepného mě rodiče přihlásili, neboť jsem ve škole (v sekundě na gymnáziu) téměř propadal z angličtiny. Můj prospěch v tomto předmětu se začal již po pár týdnech rychle zlepšovat. Na panu Pošepném oceňuji především schopnost látku skvěle vysvětlit a uvést několik praktických ukázek. I přesto, že jsme v hodinách pracovali na sto procent, často se našla chvilka i na pár slangových výrazů na odlehčení. Pod vedením pana Pošepného se mi podařilo postupně získat certifikáty PET, FCE a CAE, které mi přinesou mnoho výhod i při studiu na vysoké škole. Díky panu učiteli jsem si k angličtině našel cestu a nabyl mnoho vědomostí, které se mi v dnešním multikulturním a globálním světě budou zcela jistě hodit.

Kromě angličtiny jsem ještě navštěvoval hodiny němčiny Mgr. Barbory Jiříčkové, jejíž hodiny byly v podobném duchu, jako hodiny angličtiny. V jejích hodinách jsem oceňoval především přátelskou atmosféru, která ale nijak nesnižovala kvalitu výuky. Bára se nám vždy snažila vyjít vstříc, z jejích hodin jsem si odnesl spoustu poznatků a nezapomenutelných vzpomínek, především na rozhovory se svými spolužáky.

Celkově mohu 1. Jazykovou jen doporučit. Všechny hodiny byly vedeny profesionálně a pečlivě, navíc jsem nabyté poznatky již mnohokrát použil v praxi. 1. Jazykovou jsem již doporučil mnoha svým známým a mohu ji doporučit i Vám!

Přejít nahoru